[Enter code Borderkolie Gina - CHS Z Ginna mirošovského Podbrdí
Z Ginina miroškovského Podbrdí

» Ginuška a Indy se stanou rodiči

Dnes 20.8. jsme s Ginuškou byli na ultrazvuku. U Ginušky se potvrdila březost. Máme z toho véééélkou radost!!! Pan doktor zatím viděl 3 plody štěňátek. Jelikož jsme zvědaví na jejich další vývoj, půjdeme s Ginou na ultrazvuk ještě příští čtvrtek 26.8. K tomuto dni mají plody velikost 8mm.


» Oznámení o proběhlém krytí

V neděli 25.7. jsme byli s Ginou za Indym, který se ujal funkce chovného krycího psa a Ginušku nám tzv. nakryl. Myslím, že nejen pro Ginu, ale i pro nás to byla velká zkušenost, která, jak věříme, dopadne podle našeho očekávání a Ginušce se narodí první štěňátka. Více informací najdete v Novinkách "Plánujeme štěňátka".

 

Co k tomu dodat?........{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}

 

        

 


» Flyballový klubový závod začátečníků v odbězích

Dne 27.6.2010 jsem se s Ginou zúčastnila flyballového klubového závodu začátečníků v odbězích,ve kterém Gina 

                                   
          

 

  získala {#emotions_dlg.jokingly}2.místo{#emotions_dlg.jokingly} s časem 2,22s. Máme z toho radost a doufám,že její časy se budou ještě zlepšovat, aby mohla na prvních závodech moci ukázat,co v ní je.
 
 Trénink po závodech ---))) 
      
 
 

 

 

 


» Podbrdská Krajská výstava

Dne 12.6.2010 jsem se s Ginou zúčastnila v nedalekých Rokycanech Krajské Podbrdské výstavy, která se konala na místním letišti, kde bylo vše skvěle zorganizováno a hlavně nám přálo i počasí.

Ginuška od pana Milana Krinkeho dostala ocenění VD2. Očekávala jsem sice lepší výsledek, ale hlavně šlo o to, získat další zkušenost a celkově si výstavu užít, což se povedlo.Už teď se těším na další výstavu.Smile

---))) foto z výstavy najdete ve fotogalerii v sekci VýstavyWink

 

 


» Seznámení Giny a Indyho,budoucích psích rodičů

V sobotu 5.6. jsme se byli podívat ve vesničce Rybníky u Dobříše na coursingovém závodu psů, kde jsme se mohli kochat nádhernou přírodou, pozorovat běžící psy na trati a potkat další borderky s jejich majiteli. Bylo to moc fajn.Cool

Velkou událostí pro nás bylo setkání GinyIndym, kteří se ten den sešli poprvé. Když se viděli, začali se očuchávat s tím, že Gina na Indyho zprvu vrčela, udržovala si tak odstup, ale po chvilce se k Indymu natočila zadní částí těla a bylo jasné, že se Gině Indy zalíbil. Indy svým jemným chováním dal Gině také najevo, že ani ona mu není lhostejná. Bylo zajímavé ty dva pozorovat.

Bořik nám udělal nějaké fotečky, které připojuji a další fotečky přidám později.

{#emotions_dlg.love}Ginin a Indyho rodokmen najdete v sekci Novinky s

názvem


" Plánujeme krytí na léto 2010 "

Tak tady ty dva máme ---))) {#emotions_dlg.love} {#emotions_dlg.love} {#emotions_dlg.love} při kliknutí na fotku se fotka zvětší


{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}


» Procházka k Padrťským rybníkům

Jednoho dne jsme si s borderkolií Ginou vyšli k Padrťským rybníkům a cestou jsme potkali nejen spoustu cyklistů Cool, ale také místní obyvatele {#emotions_dlg.evil}. Na jednoho z nich se můžete podívat {#emotions_dlg.whistle}---)))


» Plánujeme krytí na léto 2010

Gina je už velká holka a my jsme se rozhodli ji připustit. Dokonce máme i ženicha {#emotions_dlg.love}, jmenuje se Crazy Brown Gasko Prim, říkají mu "Indy".

Podrobnější informace budou k dispozici již brzy. Zatím je možné se podívat na následující stránky BCCCZ klubu, kde jsou základní informace o Gině a Indym ---)))

Gina

Rodokmen Giny zde

 

Crazy Brown Gasko Prim - "Indy"

Rodokmen Indyho zde

Štěňátka borderkolie by se měla narodit v polovině září


» Zpráva o výsledku genetického vyšetření očí (CEA)

Dne 20.5.2010 jsme dostali z genetické laboratoře Genomia dobrou zprávu.SurprisedSurprisedSurprised

Nechali jsme u borderkolie Giny udělat Diagnostický test pro anomálii oka (CEA), který dopadl následovně:

{#emotions_dlg.jokingly} Výsledek:  Mutace nebyla detekována (N/N)

Gina je: DNA CEA Normal {#emotions_dlg.jokingly}

Více informací o genetické laboratoři Genomia naleznete na následujících webových stránkách ---)

http://www.genomia.cz/cz/


» Ginin budoucí sportovní přítel se jménem

FLYBALL

flyballem jsme se seznámili díky instruktorce Verunce, která mne kontaktovala s tím, že bychom se na hodinu flyballu mohli přijít podívat a, kdyby se nám to zalíbilo, mohli bychom flyballový klub i navštěvovat.

Byli jsme se podívat na dvou hodinách a už po první hodině bylo zřejmé, že právě tento psí sport bude pro borderkolii Ginu, ale i pro nás ten pravý. Členové i noví členové, instruktoři, pejsci a atmosféra klubu nás natolik uchvátili, že jsme se nemuseli vůbec rozmýšlet a rozhodli se, stát se budoucími členy flyballového klubu v Plzni.

Odkaz na klub   http://www.pilsenfast.estranky.cz/» Ginin první úspěch - Mezinárodní výstava v Praze 1.5.2010

{#emotions_dlg.jokingly}Ginuška{#emotions_dlg.jokingly} se poprvé zúčastnila výstavy a to hned Mezinárodní, která se konala 1.5. 2010 v Praze.

Paní Sylvia Schaffer udělila borderkolii Gině Výbornou{#emotions_dlg.yes}. Máme z toho velkou radost!!!

Zásluha patří také Míše, která nám Ginu provedla, aniž by ji před výstavou viděla. Míše patří velký dík!!!

A i my páníčkové jsme si přišli na své. Osobně jsme mohli poznat majitele našeho nastávajícího ženicha pro Ginu, Boříka, se kterým jsme si hezky popovídali a dále pak Radku s rodinkou a jejími pejsky, Aktivem a Korýskem, se kterou si dopisuji po webu. Myslím, že jsme nabrali užitečné informace a zároveň to pro nás byla jedna velká zkušenost a to hlavně i pro naši psí holčičku.

Gina s Míšou při posuzování -----------------)))))))


a ještě jedna fotečka -------)))))))


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Seznámení s jedním z Gininých nápadníků,Aktivem

-------)))))))


 

............. že by se Aktivek do Giny zamiloval? {#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love}{#emotions_dlg.love} -------)))))))
» Povelikonoční hrátky

 Je po Velikonocích a na nás dýchá jarní slunná atmosféra. Příroda se probouzí čím dál tím více a i člověk má lepší náladu. Gina se o Velikonocích seznámila s novým kamarádem zajíčkem, ikdyž slaměným a hezky si s ním pohrála. Málem to chudák nepřežil. Následující fota vypovídají o tom, jak moc byl zajíček Gině sympatický. Nechtěla mi ho vrátit, tak jsem jí musela slíbit, že ho uvidí opět příští rok.

   ---) To je můj slaměný velikonoční kamarád

    ---) Musím zajíčka přidržet, aby mi  neodhopsal  

   ---) No a už mi pomalu odhopsal.....

                           


» Předjaří 2010-Brdy ještě pod peřinou

Gině je úplně jedno, že je voda ledová...


» S kamarádkou Annynkou na procházce

Gina si při procházce vystačí i se šiškou...


« previous | 17 8 9 10 11 12 13 | next »


webdesign pro chovatele moonbarks | © borderkolie - border kolie – borderka Gina